0

Shoping cart

Omas tempo,oma tingimustel

OMOM sai alguse 2020 sügisel. See oli tugev mõte, mis pidi teoks saama. Seda ajendas teostama eelkõige loominguline katsetamine, naiseks olemine ja enese uuesti leidmine. Tahe ise luua omas tempos ja omadel tingimustel. Soov pakkuda tooteid, mille disainil on inspireeriv lugu. Kontseptiooni looja Eva on eelnevalt olnud seotud vägagi meheliku ja reguleeritud finantsmaailmaga. Enamjaolt juhtinud meeskondi ja ettevõtete keskseid operatsioone. Olen isepäine. Hindan kõrgelt oma sõpru. Naudin head toitu ja tantsimist, samas vaikseid hetki iseendaga. Mulle meeldib paindlikus ja mida kauem ma finantsis olin, seda rohkem paindlik ma olla soovisin oma ajaga ja tegemistega. 

Mulle meeldib end „lille lüüa“ aga samas lasen endal olla vahel laisk ja täiega teki all mõnuleda. Kuigi olen iseseisev ja saan alati hakkama, siis selles protsessis on episoode, kus kukud ja istud seal augus kuniks ebamugavus aitab  tõusta ja tõukab edasi liikuma. Kontseptiooni looja Eva on eelnevalt olnud seotud vägagi meheliku ja reguleeritud finantsmaailmaga. Enamjaolt juhtinud meeskondi ja ettevõtete keskseid operatsioone. Olen isepäine. Hindan kõrgelt oma sõpru. Naudin head toitu ja tantsimist, samas vaikseid hetki iseendaga. Mulle meeldib paindlikus ja mida kauem ma finantsis olin, seda rohkem paindlik ma olla soovisin oma ajaga ja tegemistega. Mulle meeldib end „lille lüüa“ aga samas lasen endal olla vahel laisk ja täiega teki all mõnuleda. Kuigi olen iseseisev ja saan alati hakkama, siis selles protsessis on episoode, kus kukud ja istud seal augus kuniks ebamugavus aitab  tõusta ja tõukab edasi liikuma.

OMOM on mõeldud naisele, kes hindab mugavust aga samas soovib olla naiselikult
elegantne. Naisele, kel on kiire elutempo ja kel on vaja teha kiireid, siiski kvaliteetseid valikuid. Ta kannab minimalistlikku klassikat, millele aegajalt lisab vürtsi värvi või mustri näol. Meie tooted on disainitud Eestis looja Eva poolt, kasutades väga mõnusat ja hingavat orgaanilist puuvilla, mis on pesus kestev. Lisasime ka kehasõbraliku sildi, mida ei pea eemaldama ka kõige nõudlikum klient. Disainid toodetel on sametisest flock materjalist, mis lisavad elegantsust. Liigume ka sinnapoole, et peatselt pakkuda ka Eestis õmmeldud tooteid. Valikusse on tulemas komplekt topi ja pliiatsseelikuga ning sirgelõikelised mugavad püksid.

Peamenüü x
X